Meidän tiimi

Kersti Seli

Hallituksen jäsen

${___('phone_short')}: +372 733 7183 ${___('email_short')}: kersti@dorpat.ee

Pille Uiga

Toimitusjohtaja

${___('phone_short')}: +372 733 7183 ${___('email_short')}: pille@dorpat.ee

Angela Järg

Myynti- ja markkinointipäällikkö

${___('phone_short')}: +372 737 1040 ${___('email_short')}: angela@dorpat.ee

Marje Kallion

Ryhmien myyntipäällikkö

${___('phone_short')}: +372 733 7184 ${___('email_short')}: marje@dorpat.ee

Reet Kalamees

Suomen/Skandinavian myyntipäällikkö

${___('phone_short')}: +372 733 7188 ${___('email_short')}: reet@dorpat.ee

Kristi Reinfeldt

Markkinointiasiantuntija

${___('phone_short')}: +372 737 1040 ${___('email_short')}: kristir@dorpat.ee

Marit Sepma

Herb Spa päällikkö

${___('phone_short')}: +372 733 7183 ${___('email_short')}: marit@dorpat.ee

Maris Härma

Vastaanottopäällikkö

${___('phone_short')}: +372 733 7182 ${___('email_short')}: marish@dorpat.ee

Sandra Tidor

Tapahtumapäällikkö

${___('phone_short')}: +372 506 3448 ${___('email_short')}: sandra@dorpat.ee

Martin Kõre

Palvelupäällikkö

${___('phone_short')}: +372 733 7193 ${___('email_short')}: martin@dorpat.ee

Raul Ploom

Catering-päällikkö

${___('phone_short')}: +372 733 7199 ${___('email_short')}: raul@dorpat.ee

Matis Kool

Pääkokki

${___('phone_short')}: +372 733 7199 ${___('email_short')}: matis@dorpat.ee

Jelena Fessak

F&B Controller

${___('phone_short')}: +372 733 7193 ${___('email_short')}: jelena@dorpat.ee

Raili Tralla

Pääkirjanpitäjä

${___('phone_short')}: +372 733 7185 ${___('email_short')}: raili@dorpat.ee

Katrin Peterson

Talon emäntä

${___('phone_short')}: +372 733 7194 ${___('email_short')}: katrin@dorpat.ee

Tanel Roosen

Isännöitsija

${___('phone_short')}: +372 501 6623 ${___('email_short')}: tanel@dorpat.ee

Rando Murumets

Teknikko

${___('phone_short')}: +372 5648 9125 ${___('email_short')}: rando@dorpat.ee

etelä-viron matkailun sydän

Saa parhaat tarjoukset ja uutiset Hotel Dorpatilta!

Dorpat Hotelli

Soola 6, Tartu
(+372) 733 7180
(+372) 5328 5485
info@dorpat.ee

Herb Spa

Soola 6, Tartu
(+372) 733 7187
www.herbspa.ee




Estiko Group

Kammivabrik
Hotel Lydia
Greete Motel
Estiko Group

Tingimused

Verkkosivujen yksityisyydensuojasäännöt
Tietosuojailmoitus asiakkaalle

Leia meid

Facebook
Instagram


EST ENG FIN RUS