Meidän tiimi

Kersti Seli

Hallituksen jäsen

${___('phone_short')}: +372 733 7183 ${___('email_short')}: kersti@dorpat.ee

Pille Uiga

Toimitusjohtaja

${___('phone_short')}: +372 733 7183 ${___('email_short')}: pille@dorpat.ee

Olga Muuga

HR partner

${___('phone_short')}: +372 58366353 ${___('email_short')}: olga@dorpat.ee

Angela Järg

Myynti- ja markkinointipäällikkö

${___('phone_short')}: +372 737 1040 ${___('email_short')}: angela@dorpat.ee

Marje Kallion

Ryhmien myyntipäällikkö

${___('phone_short')}: +372 733 7184 ${___('email_short')}: marje@dorpat.ee

Reet Kalamees

Suomen/Skandinavian myyntipäällikkö

${___('phone_short')}: +372 733 7188 ${___('email_short')}: reet@dorpat.ee

Hanna Melani Guutmann

Markkinointiasiantuntija

${___('phone_short')}: +372 737 1040 ${___('email_short')}: hanna@dorpat.ee

Emelain Karula

Myynti- ja markkinointi assistentti

${___('phone_short')}: +372 733 7184 ${___('email_short')}: emelain@dorpat.ee

Sille Täht

Herb Spa päällikkö

${___('phone_short')}: +372 56 255 995 ${___('email_short')}: sille@dorpat.ee

Maris Härma

Vastaanottopäällikkö

${___('phone_short')}: +372 733 7182 ${___('email_short')}: marish@dorpat.ee

Grete Mark

Tapahtumapäällikkö

${___('phone_short')}: +372 5328 5448 ${___('email_short')}: grete@dorpat.ee

Raul Ploom

Catering-päällikkö

${___('phone_short')}: +372 733 7199 ${___('email_short')}: raul@dorpat.ee

Matis Kool

Pääkokki

${___('phone_short')}: +372 733 7199 ${___('email_short')}: matis@dorpat.ee

Karolin Väljari

Catering and Accounting Assistant

${___('phone_short')}: +372 733 7193 ${___('email_short')}: karolin@dorpat.ee

Jelena Fessak

Catering- ja kirjanpitoassistentti

${___('phone_short')}: +372 733 7193 ${___('email_short')}: jelena@dorpat.ee

Raili Tralla

Pääkirjanpitäjä

${___('phone_short')}: +372 733 7185 ${___('email_short')}: raili@dorpat.ee

Katrin Peterson

Talon emäntä

${___('phone_short')}: +372 733 7194 ${___('email_short')}: katrin@dorpat.ee

Argo Pärn

Isännöitsija

${___('phone_short')}: +372 733 7180 ${___('email_short')}: argo@dorpat.ee

Rando Murumets

Teknikko

${___('phone_short')}: +372 5306 4332 ${___('email_short')}: rando@dorpat.ee

etelä-viron matkailun sydän

Saa parhaat tarjoukset ja uutiset Hotel Dorpatilta!

Dorpat Hotelli

Soola 6, Tartu
(+372) 733 7180
(+372) 5328 5485
info@dorpat.ee

Herb Spa

Soola 6, Tartu
(+372) 733 7187
www.herbspa.ee




Estiko Group

Kammivabrik
Hotel Lydia
Greete Motel
Estiko Group

Tingimused

Verkkosivujen yksityisyydensuojasäännöt
Tietosuojailmoitus asiakkaalle

Leia meid

Facebook
Instagram


EST ENG FIN RUS